כלי כסף

לא פעם אנשים אוגרים דברים ישנים רק בגלל שקשה להם להיפטר מהם ולזרוק אותם. המחשבה של זריקת חפץ בעל ערך רגשי גבו אך חסר כל תועלת אחרת, גורמת לנו להתכנס בתוכנו ולהציג התנגדות קשה. זה נכון הן לגבי חפצים רגילים, אוספים ועוד וזה נכון גם לגבי תכשיטים או כלי כסף שקנינו או קיבלנו במתנה.

אך אם נניח רגע לעניין של זריקת חפץ שאין לנו בו שימוש יותר ונחשוב על מכירתו תמורת כסף מזומן, ייתכן שכל הדבר ייראה קצת אחר, יותר הגיוני ונכון. זו הסיבה שאנחנו מזמינים אתכם למכור כלי כסף שאין לכם שימוש בהם על מנת ליהנות ממזומן. זה יכול לבוא לידי ביטוי בתכשיטים, צלחות, כוסות, חפצי נוי ועוד. יש מי שקונה כלי כסף ומוכן להשקיע בכך לא מעט כסף.

אתם בטח שואלים את עצמכם , מה אנשים עושים עם כלי כסף שאחרים מוכרים. התשובה המתבקשת היא שהם בעצמם מוכרים את זה לאנשים אחרים אך למען האמת שיש מחסור בכלים מחומר זה, והאנשים שיקנו מכם את זה ישמחו למכור אותם דרך האינטרנט או בכלל לספקים ובעלי מקצוע שונים שצריכים אותם. אותם אנשים יקחו את החפצים וימירו אותם כך שיוכלו להפיק מהם חפצים אחרים. זה יכול להתבצע בישראל או במקום אחר. כן, זה לא שונה מהותית ממכירת עצים, ברזל או כל חומר אחר.

כידוע אנחנו נמצאים בפרדוקס, מצד אחד אנחנו נמצאים בשיאה של תקופת בנייה ותעשייה ומצד שני חסרים לנו חומרים ואנחנו כל הזמן צריכים למחזר, על כן גם כלי כסף עוברים מחזור ונכנסים אל תוך המחזור של הבנייה אחרי ששימוש בתור תכשיטים או דברים שונים.

כעת אחרי שהסברנו לכם מה אתם יכולים לעשות עם כלי כסף ולמה חשוב שתמחזרו אותם לתעשיות שונות אתם בוודאים שואלים כמה תרוויחו מזה. ובכן, המחיר משתנה מן הסתם על פי גודל המוצר וכן המקום בו תמכרו אותו. ישנם מקומות, דרך האינטרנט, בהם תרוויחו פי 2 או 3 מהמחיר המוצע לכם כאן, בגלל ביקוש הרב. מן הסתם המחיר ירד במקומות בהם אתם לא היחידים שמוכרים או שאין מי שיקנה.

מחיר כסף עומד על כמעט 70 שקל לגרם. מדובר במתכת טהורה שיכולה לשמש לדברים שונים. כאן המקום לציין אל תחששו, לא מדובר רק במוצרים גדולים או כבדים, גם מוצרים לכאורה קטנים כמו מטבעות למשל יכולים להכניס לעצמכם כסף רב.

אז איך עושים את זה? בודקים את הכלים שיש לכם , מוודאים שהם נקיים, ללא פגמים וללא שריטות ומציעים אותם לרוכשים פוטנציאליים. זה יכול לקחת זמן וסביר להניח שמי שיתעניין בהצעתכם ירצה לבחון את הכלים לפני הרכישה אבל אם היא תצא לפועל תגלו שמדובר בעסקה טובה שאתם יכולים רק להרוויח ממנה.