כיצד לבחור תכשיט לגבר

עד לא מזמן הרעיון של רכישת תכשיט לגבר כמעט ונשמע תמוה, האמנו שתכשיטים יותר מתאימים לנשים. אולם מאז ועד היום זרמו הרבה מים בנהר וכיום יותר ויותר גברים נוהגים להתהדר בתכשיטים ולא פעם מדובר גם בתכשיטי יוקרה, לרבות יהלומים.

אין ספק שכיום תכשיט יכול לשדר סמל סטאטוס המשדר מעמד, אלגנטיות, עוצמה והצלחה. ישנם תכשיטים בעיצוב קלאסי, ישנם בעיצוב ספורטיבי, אחרים מגיעים בעיצובים בלתי שגרתיים וישנם אף תכשיטים במהדורה מוגבלת, כך שההיצע הוא בלתי נדלה. כתוצאה מכך, הבחירה בתכשיט לגבר לא תמיד קלה. 

כדי שההתאמה תהיה מלאה יש לשאול איזה סגנון אותו גבר מעדיף? האם הוא אוהב את הסגנון הפשוט והנקי יותר או שאולי הוא אוהב סגנון יוקרתי? האם הוא מעדיף תכשיטים מזהב או שמא הוא יעדיף דווקא תכשיטים מכסף או תכשיטים מזהב לבן? או אולי בכלל יש לו חיבה ליהלומים? אם תקדישו לכך מחשבה ותצליחו לענות על השאלה, תוכלו להגיע לבחירה המתאימה ביותר.

היכן לקנות?

כמובן שבכל קניון וקניון ניתן למצוא חנויות תכשיטים המציעות גם תכשיטים לגברים ואפשר לצרף את הבחור על מנת שיבחר בעצמו וכך לא ליטול סיכונים. כמובן שאם מכירים את טעמו וסגנונו היטב, אפשר לבחור לבד ולהפתיעו במתנה מדהימה באמת. בנוסף ישנם לא מעט אתרי אינטרנט הן בארץ והן בחו"ל המציעים גם הם, מגוון תכשיטים לגבר, מכל הסוגים כאשר כאן יש לוודא שאכן קונים ממוכרים נבחרים המאופיינים עם איכות ללא פשרות. במידה והבחור שלצדכן מעדיף תכשיטי יוקרה, ניתן לקנות לו כאלו בחנויות של מעצבים וכך באמת לפנק אותו במתנה איכותית ברמת גימור גבוהה ביותר, אך זה המקום לציין, שמתנה כזו מתאימה יותר לבעלי האמצעים.

איך מתאימים בין הגבר לתכשיט?

חשבו על מאפייניו של הגבר, האם מדובר על הטיפוס הקלאסי, השמרני במקצת? האם מדובר על טיפוס ספורטיבי, או אולי על טיפוס אוונגרדי ושובר מוסכמות? על פי הנתונים הללו ניתן להתאים את התכשיט לגבר. כך לדוגמה גבר צנוע ומופנם יעדיף תכשיט שלא יהיה נוצץ מידיי ובולט לעין ואילו המוחצנים, יעדיפו תכשיט שכל עובר ושב ישים לב אליו. כאשר מדובר על גברים מצליחנים, בעלי עמדות בכירות, כאלה שתרים אחר סמל סטאטוס, סביר כי הם יעדיפו תכשיטים יוקרה ולהם מומלץ לרכוש שעוני מותגים, תכשיט יהלום, טבעות, צמידים ושרשראות של מעצבי על מהארץ או מחו"ל. לרוב תכשיטי יוקרה מאוד ייחודיים, חלקם מגיעים במהדורה מוגבלת, אין סיכוי שתיראו אותם על אף אחד אחר ומכאן ערכם המוסף.

מתנה עם טעם

אין ספק כי תכשיטים לגבר משדרגים כל חליפה ומראה מעונב. הם משתלבים היטב עם רכבי יוקרה, הם יוצרים רושם עז והעיקר הם משדרים טוב טעם, סגנון ולייף סטייל. לכן, אם אתן מחפשות מתנות לגברים, כדאי שתיקחו תכשיטים בחשבון ובמידה ויכולתכם הכלכלית מאפשרת זאת, שימו תכשיטי יוקרה במקום הראשון.