בחירת מתנה מקורית לגבר ולאישה

רוב האנשים תרים אחר אותה מתנה מפתיעה ויצירתית אותה הם יוכלו להביא לאותו אדם שיקר להם. המטרה העיקרית שלהם היא שאותו אדם יופתע מהמתנה, יתלהב, יתרגש וידע עד כמה הוא יקר ומוערך ע"י האדם שקנה את המתנה. למרות הרצון הטוב להביא מתנה מיוחדת אנשים רבים נתקלים בקושי בעת תהליך חיפוש המתנה במיוחד כאשר מדובר על מתנה אותה הם קונים לאותו אדם מדי שנה. מה עושים? התחילו לקרוא מאמר זה.

חשיבות התאמת מתנה

יש חשיבות רבה להתאמת המתנה לאדם שיקבל אותה גם אם מדובר על עובד חברה. נכון להיום יש מתנות שמתאימות לגברים וכוללות כל מיני גאדג'טים, תכשיטים לגברים, אקססוריז ללבוש ערב, ביגוד וכל מיני חפצים למשרד. ישנם מתנות מיוחדות שמחלקים לעובדים במהלך אירוע חברה כגון: פעילות גיבוש לעובדיםימי גיבוש,  סדנת גיבוש, או כל אירוע חברה אחרת. מתנה טובה יכולה להיות פריט שמתאים לעובד באופן אישי או למשרד של כל עובד/ת. לעומת זאת, יש מתנות שמתאימות לילדים ורק לילדים וכד'.

כמו כן, יש מתנות שמתאימות לנשים. בחירת מתנות מקוריות לאנשים האהובים הינה משימה קשה, חשוב להגיע להחלטה לגבי הנקודות החשובות הבאות:

• תקציב מהו סכום הכסף אותו אתם מעוניינים להוציא על קניית מתנה.

• מגדר – האם מדובר על מתנה לגבר או לאישה.

• תחומי עניין – מהם תחומי העניין של אותם אנשים להם אתם מתכננים לקנות מתנות.

• קירבה – מהי הקרבה שלכם אל מקבלי המתנה קרוב לוודאי שתשקיעו יותר כסף וזמן בחיפוש מתנה שמיועדת לבן משפחה קרוב ויקר ללבכם או לחבר טוב מאשר לקולגה בעבודה או מכר רחוק.

• רשימת מתנות אם מדובר על אדם לו אתם קונים מתנה מדי שנה חשוב שתעשו רשימה של אותן מתנות שכבר קניתן לו בעבר וזאת בכדי שלא יהיה מצב מביך בו תביאו לו את אותה מתנה פעמיים.

תכשיטים שמתאימים לכולם

אם אתם מעוניינים במתנה יוקרתית, מרשימה ומקורית לאדם שיקר ללבכם קרוב לוודאי שהמתנה האידיאלית, הן לאישה והן לגבר היא תכשיט. נכון להיום יש אפשרות לבחור תכשיט ייחודי בעבודת יד שמעוצב בהתאמה אישית לדרישותיכם על ידי מעצב או לבחור תכשיט מתוך קולקציה קיימת.

יש לכם אפשרות להחליט שאתם מעוניינים לקנות להורה, לאח או לחבר הטוב ביותר צמיד כסף או זהב בעיצוב מקורי או להחליט לקנות לאישה שלצדכם עגילים, שרשרת, צמיד או טבעת מרשימה ביותר.

כמו כן, תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים לקנות תכשיט שעשוי מכסף סטרלינג 925, גולדפילד או האם אתם מעוניינים בתכשיטים בהם משולבים אבני חן ופנינים. בהחלט מתנה מקורית ומיוחדת לאותו אדם שאתם מעריכים ואוהבים.

תכשיטים תמיד מתקבלים בברכה אך בהחלט יש מתנות נוספות שיכולות להפתיע את האדם היקר לכם, כמו למשל קופסת קולאז' גדולה בעבודת יד, ספר יום הולדת בו כל עמוד מוקדש לאירוע אחר בחייו של מקבל המתנה, תעודת לידה אותה ניתן לעצב על גבי קופסת אחסון מיוחדת, תמונות קנבס ממוסגרות ועוד. כעת, כל שאתם צריכים הוא להחליט מהי אותה מתנה אותה אתם מעוניינים לקנות לאותו אדם שיקר לכם.ש