קניית ומכירת זהב

זהב משמש ליצירת תכשיטים והוא נפוץ גם בענפי טכנולוגיה ותעשייה בזכות מוליכותו החשמלית הגבוהה. תהליך קניית ומכירת זהב אינו מורכב, אולם רצוי לבצע אותו רק מול חברות מוסמכות העוסקות בתחום. רבים ברחבי העולם מחפשים אחר שיטות מפוקפקות וקיצורי דרך למסחר בזהב, מה שעלול לפגוע הן בלקוחות פרטיים והן במגזר הציבורי, העסקי והמוסדי.

המטרה של לקנות או למכור זהב ישן היא לממש את הערך הנקוב שלו ולהשיג רווחים אופטימאליים. כדאי להזכיר כי התכונות של זהב אמיתי הנן קושי להתרכב עם חומרים אחרים, עמידות בפני שיתוך של מרבית החומצות, ברק ורכות יחסית. כל אלו מקנים לזהב מעמד חברתי, תרבותי וכלכלי וההתקשטות בו היא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה האנושית כבר מאות שנים.

כיצד נקבע מחירו של הזהב?
כמו חומרי גלם אחרים, גם המחיר של זהב נקבע באופן עקרוני על פי היחס בין הביקוש לבין ההיצע. זהב הנו חומר גלם נדיר ולכן הביקוש עבורו גבוה וכך גם המחיר. באמצעות מחשבון זהב ניתן להזין פרטים ולקבל את ערכו הנקוב של החומר. הקריטריון הראשון המשפיע על מחיר הזהב הוא הקארט, כאשר לצד זה יש לברר מהו שווי הבורסה העולמי עבור 1 גרם, מהו התשלום שניתן לקבל עבור 1 גרם וכמה גרמים מועברים בתהליך הרכישה והמכירה.

מחשבון זהב מאפשר לדעת מה שוויו של גרם אחד זהב בבורסה העולמית, ובאמצעותו ניתן גם לחשב את שווי תכשיטי הזהב הנמצאים ברשות אדם פרטי. השימוש במחשבון אינו כרוך בתשלום ולאחר הזנת משקל התכשיט בגרמים בהתאם לקראט מוצג השווי והערך הכספי.

כדאי להתעדכן במחירי הזהב באופן קבוע גם מבלי לעסוק בתחום המתכות הנדירות והיקרות. מחירי הזהב משפיעים על השוק העולמי באופן ישיר, יכולים לגרום להטיות בכלכלה ויש להם משמעות מיידית על מוצרי צריכה ומותרות. אתרי אינטרנט העוסקים בתחום עוזרים ללקוחות פרטיים ולחברות המעוניינות לבצע תהליכים של קניית ומכירת זהב. למעשה, בשנים האחרונות מתעורר עניין רב סביב הנושא של מסחר בזהב בזכות אתרי האינטרנט המאפשרים שימוש במחשבון לחישוב שווים של תכשיטים.

למה לרכוש ולקנות זהב דרך החברה שלנו?
חברת ברכת זהב בע"מ מתמחה במתכות יקרות, מסחר וזיקוק. החברה קונה תכשיטים, שעונים, מטבעות, כלים וכל דבר עשוי מתכת יקרה כגון זהב, כסף, פלטינה או פלדיום. היתרון של החברה הוא ניסיון משמעותי בתחום המסחר בזהב ומוניטין מוכר ואמין. כל אחד מאנשי המקצוע המועסקים בחברה מאפשר ללקוח להפיק את המקסימום מהתכשיטים הנמצאים ברשותו.

לקוחות פרטיים יכולים להגיע אל משרדי החברה או לתאם פגישת היכרות לא מחייבת על מנת לקבל הצעת מחיר, להתעדכן במחירי הזהב ולהגיע להחלטה מושכלת ומבוססת. במקביל, חברות העוסקות במסחר משתמשות בידע, במשאבים ובכלים של חברת ברכת זהב על מנת לסחור במתכות יקרות מכל סוג.

חברת ברכת זהב
רוכשת תכשיטים ישנים באמצעות שלושה שלבים פשוטים ונוחים. בשלב הראשון מבצעת החברה הערכת שווי של התכשיטים בנוכחות הלקוח, ללא תמורה או התחייבות מצד הלקוח לביצוע המכירה בפועל. שווי הזהב נקבע כאמור לפי שער הזהב בבורסה, המשקל וסוג הקראט. בשלב השני החברה משלמת על התכשיט ומעבירה ללקוח תמורה בכסף ולא בתחליפי זהב.

את התמורה ניתן לקבל במזומן, בצ'ק של החברה, בצ'ק בנקאי או בהעברה בנקאית. כל התהליך נעשה תוך אישורו של הלקוח ולאחר תיאום ציפיות מלא. זו הדרך המומלצת, החוקית והטובה ביותר לרכוש ולקנות זהב מבלי לסבול מזיופים או לקחת סיכון מיותר שאינו משתלם.