אבני סברובסקי 

אבני סברובסקי הן אבנים ייחודיות אשר עשויות מקריסטל. אבני הסברובסקי יוצרו לראשונה על ידי דניאל סברובסקי, אשר המציא מכונה לחיתוך זכוכית המאפשרת ייצור של קריסטל מן הזכוכית עצמה. 

אבני הסברובסקי הן אבנים יפהפיות, צבעוניות וזוהרות, בעלות ברק נוצץ במיוחד הדומה לברק של אבני חן אמיתיות, אף שמחירן, כמובן, זול בהרבה. כאן באתר kukla תוכלו למצוא תכשיטי סברובסקי מרהיבים במגוון עיצובים, בהם משתלבות אבני הסברובסקי על בסיס של תכשיטי כסף או גולדפילד. כל אחת יכולה למצוא תכשיטי סברובסקי בטעם שלה ובסגנון המתאים לה, ולשלב את התכשיטים עם כל צבעי הבגדים, בזכות עשרות הצבעים המרהיבים והייחודיים של אבני הסברובסקי.

תכשיטי סברובסקי

אבני חן 

קולקציית תכשיטי אבני חן שלנו מורכבת בעיקר מאבני חן חצי יקרות, צבעוניות ואיכותיות. התכשיטים משלבים קריסטלים של סברובסקי, פניני מים מתוקים, כסף טהור 925 ואו זהב גולדפילד. אבני חן בתכשיטים הופכות את התכשיט ליחודיי ומרשים במיוחד. בין התכשיטי אבני חן שלנו, תמצאו מבחר מגוון של שרשראות, צמידים, עגילים וצמידי רגל המעוצבים בעבדת יד לאחר מחשבה רבה ויצרתיות, כדי שכל אחת תרגיש מיוחדת.

תכשיטי אבני חן הם תכשיטים עם הרבה נוכחות ומגוון האפשרויות שהם נותנים הוא בלתי מוגבל. השילוב של אבני חן עם תכשיטי כסף ותכשיטי גולדפילד הופכים את התכשיט למרשים ויקרתי במיוחד עם עיצוב מודרני ועכשיווי. אתם מוזמנים לצפות בגלריית התכשיטי אבני חן למטה ולהתרשם מהקולקצייה המיוחדת שלנו.

תכשיטי אבני חן

כסף 925

כסף

כסף הוא חומר אשר משמש אותנו רבות בעיצוב של תכשיטים ושל כלים שונים כמו יודאיקה וכדומה. השימוש בכסף בתכשיטים נפוץ מאד, משום שהכסף הוא חומר בעל ברק אשר משתלב היטב עם לבעי העור השונים וגם עם מתכות אחרות, ועם זאת, מחירו נמוך יחסית – במיוחד בהשוואה לתכשיטי זהב וכדומה. איך מכינים תכשיטי כסף?

כסף טהור 925

כסף 925, "סטרלינג", הינו התקן הבינלאומי לתכשיט כסף בו המתכת העשויה מתרכובת של 92.5% כסף טהור ו-7.5% נחושת על מנת להקשות את הכסף הטהור ולאפשר שימוש סביר בתכשיט תוך שמירה על צורתו המקורית. הכסף הטהור, שסימנו 999 הינו רך מידי לשימוש בצורפות ולכן, התכשיט עשוי לאבד את צורתו המקורית עם הזמן. 

לכן לייצור תכשיטים משתמשים כמעט תמיד בכסף 925, ואף מסמנים במספר זה את התכשיטים, לרוב מצידם הפנימי או בפינה נסתרת. כסף 925 הוא השילוב הטהור ביותר שממנו ניתן לייצר תכשיטים עמידים. מקור השם "סטרלינג" הוא במילה האנגלית העתיקה stiere, שמשמעותה חומר מוצק או יציב.

תכשיטי כסף 925

גולדפילד – Goldfilled

השם גולדפילד מעיד על מהותו של המוצר – gold filled – זהב ממולא. תכשיטי גולדפילד הם למעשה תכשיטים המשלבים זהב עם מתכות אחרות. החלק החיצוני של התכשיט עשוי לרוב מזהב 10 או 12 קרט, ובתוכו נמצאת מתכת הבסיס, בדרך כלל כסף או פליז.

תכשיטי הגולדפילד הומצאו בשנים האחרונות, בעקבות העלייה החדה במחירי הזהב. אנשים כיום מתקשים, לעיתים קרובות, לרכוש תכשיטים מזהב טהור 24 קרט, אולם תכשיטי הזהב הם התכשיטים היפים ביותר, אשר משתלבים היטב עם כל סוג עור ועם כל בגד, כך שנוצר צורך למצוא להם תחליף הולם. הגולדפילד מילא את הצורך הזה.

מה ההבדל בין גולדפילד לבין תכשיט מצופה זהב?

תכשיטים מצופי זהב, כמשם כן הם, תכשיטים שבבסיסם עשויים ממתכות זולות אחרות, וחלקן החיצוני טבול או מצופה בזהב. תכשיטים אלו אינם איכותיים, משום שציפוי הזהב דק מאד ועלול להתקלף בקלות רבה. לעומתם, תכשיטי גולדפילד עשויים מ-5-10% זהב, והזהב מולחם בחום גבוה ובלחץ למתכת הבסיס, מה שלא מאפשר לציפוי להתקלף כלל.

תכשיטי גולדפילד

פניני מים מתוקים (פנינים מתורבתות)

תכשיטי פנינים הם תכשיטים ייחודיים ומעניינים, אשר עשויים מפנינים שנשלות מן הים או בבריכות גידול מיוחדות. הפנינים נוצרות בתוך צדפות, ולמעשה הן עשויות מחומר שאותו מפרישה הצדפה על מנת לעטוף בו גופים זרים שחדרו אליה. 

הפנינים מגיעות בגדלים שונים וגם בצבעים שונים, ומחירן משתנה לפי סוג הפנינה, הנדירות שלה והמקום בו נשלתה. תכשיטי פנינים הם תמיד תכשיטים בעלי אופי וסגנון ייחודיים, השונים מן הסגנון של תכשיטים מסוגים אחרים, ולכן נשים רבות אוהבות תכשיטי פנינים ונהנות לגוון בהן ולשלב אותן עם אבנים מסוגים שונים וכדומה. כאן באתר kukla תמצאו מגוון רחב של תכשיטי פנינים, עם שילובים של גולדפילד, אבני סברובסקי ואבני חן חצי יקרות אחרות. (

תכשיטי פנינים