קוקלה תכשיטים

אודות קוקלה

קוקלה מייצרת תכשיטים ייחודיים בעבודת יד, המוצעים למכירה בחנויות מובחרות ברחבי הארץ ובנוסף בשיווק ישיר לבית הלקוח באמצעות אתר האינטרנט שלנו. אם יש לך שאלות נוספות אל תהססו לפנות אלינו בדואר אלקטרוני.

מה אנחנו עושים? – מה אנחנו עושים? קוקלה מביאה לך את תכשיטי מעצבים ייחודיים בעבודת יד ובאיכות גבוהה, אנו נותנים ללקוחותינו הזדמנות לרכוש אמנות איכותית ממעצבינו המעצבים כל פריט בעצמם, כל אחד מפריטים אלו מוצעים בכמות מוגבלת מה שמבטיח ייחודיות.

מה מייחד אותנו? – קוקלה מיוחדת בגלל האיכות הגבוהה של החומרים בה אנחנו משמתמשים בכל תכשיט ותכשיט, רבים מהפריטים מיוצרים תוך שימוש בחומרים ייחודיים ובמספר מוגבל ביותר של פריטים. בנוסף אנו מציעים פריטים בהתאמה אישית, שרות אישי וייעוץ.

עוד קצת עלינו – קוקלה מציעה תכשיטים בעבודת יד ובאיכות ללא פשרות מאז שנת 2006. קוקלה נוצרה מקבוצה של מעצבים\מעצבות אשר מקדישים עצמם ליצירת תכשיטי איכות במטרה לתת לציבור גישה לתכשיטי מעצבים איכותיים וייחודים במחירים נוחים ובגישה קלה. אם את\ה מתעניין בתכשיט מיוחד, בעל אורך חיים מובטח, שמצית את הדמיון ומרומם את הנפש – הגעת למקום הנכון. בקוקלה תכשיטים אנו מחוייבים לחווית קניה ייחודית ובלתי נשכחת. אנו משתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר.

כסף סטרלינג טהור 925
אנו משתמשים בכסף סטרלינג 925, המורכב משילוב של כסף טהור, נחושת ואבץ. השילוב יוצר עוצמה ועמידות המתאימים לשימוש יומיומי ולאורך שנים רבות. בנוסף ישנם סוגים של כסף המכילים יותר נחושת בכדי ליצור משטחים גסים יותר באמצעות חימום זהיר בדיוק מתחת לטמפרטורת ההמסה.

גולדפילד – Goldfilled
למה זה הכי טוב אחרי זהב אמיתי ? התשובה נמצאת בתוך המילה "GOLD FILLED" . גולדפילד עשוי מזהב הממולא במתכות אחרות זולות יותר. תכשיטים העשויים מגולדפילדנענדים כמו תכשיטי זהב מכיוון ששטחם החיצוני הוא אכן זהב. ציפוי בתהליכי הולכת חשמל יוני (electroplating) אינו חלק מתהליך ייצור גולדפילד.

אבני חן חצי יקרות, פנינים (מתורבתות/פניני מים מתוקים) וקריסטלים של סברובסקי – Semi Precious stones, Freshwater Pearls and Swarovski Crystals
אנו רוכשים אבני חן איכותיות, קריסטלים של סוורובסקי ופנינים (פניני מים מתוקים) מסוחרים בעלי שם ומוניטין בלבד. זה נוגד את עקרונתינו לספק תכשיטים בעלי איכות ירודה – אנו מעוניינים שתיהיו מסופקים לחלוטין מכל תכשיט שתרכשו מאיתנו ולאורך שנים רבות.