תכשיט החודש

sterling silver base pendant, onyx semi precious gemstone with I Love You in 120 Languages for women imprinted in 24kt gold. Comes with sterling silver 925 chain necklace and magnifying glass. Stone size - 15x21 mm

I Love You 120 Lang.
₪85

אריזת מתנה חינםעקבו אחרינו

fb

 

קניה בראש שקט

 קוקלה תכשיטים - פרטיות

פרטיות מובטחת


מכיוון שאנו מכבדים את פרטיותכם ומבינים וחולקים אתכם את הדאגה בנוגע לפרטיות המידע האישי שהינו מידע חסוי ורגיש, כל הפרטים שאנו אוספים מלקוחותינו אינם מועברים לשום גורם שלישי..

התשלום בכרטיס אשראי נעשה באמצעות חברת פייפל המציעה תשלום מובטח באינטרנט כדי להבטיח לרוכשים בכרטיס אשראי באינטרנט העברת תשלום הנעשית בצורה מוצפנת, מאובטחת, ומבוקרת. מערכת של פייפל הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול הלקוח והן בשרתי הסליקה של המערכת. צוות האתר מבטיח כי לא יעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לנוהלי המסחר התקינים וכי לא יעביר מידע רגיש זה לשום גורם שלישי.

כאשר אתם רוכשים בקוקלה, תצטרכו קודם כל להירשם באתר. לאחר שנוצר חשבון, המערכת תזכור את הפרטים שלכם כדי ליעל את רכישתכם העתידיות בצורה מהירה ומובטחת. פרטיכם האישיים הינם נגישים עבורכם בכל עת ע"י לחיצה על "החשבון שלי". פרטי הלקוח הינו מידע חסוי ורגיש ואינו מועבר לשום גורם שלישי.

לכל שאלה אנא צרו קשר איתנו:
דואר:  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
טלפון: 054-6778338