תכשיט החודש

sterling silver base pendant, onyx semi precious gemstone with I Love You in 120 Languages for women imprinted in 24kt gold. Comes with sterling silver 925 chain necklace and magnifying glass. Stone size - 15x21 mm

I Love You 120 Lang.
₪85

אריזת מתנה חינםעקבו אחרינו

fb

 

קניה בראש שקט

 מכתבי תודה

רכשתי זוג עגילי פנינה פרי עיצובך ומעשה ידייך המוכשרות. מאז שאני עונדת אותן הבנות בעבודה לא מפסיקות להחמיא ואני מרגישה נפלא. אני מביטה במראה ובכל פעם שמחה על הרכישה המוצלחת. העגילים מתאימים לכל אירוע ומאירים את פניי.
תודה תודה תודה דניאלהמהרגע שהכרתי את קוקלה, פשוט התמכרתי. כל תכשיט יפה ומיוחד יותר מקודמו, העיצובים מדהימים, המבחר רחב, ואין ספק שהייחודיות של מיכל מתבטאת במגוון תכשיטיה, הנעשים עם המון אהבה. אם יש לכן מישהי שאתן אוהבות (כמובן, בנוסף לעצמכן...), אני ממליצה שתפנקו אותה במתנה מדהימה מבית קוקלה, היא כבר לא תשכח לכן את זה.
ויקיכל התכשיטים שיש לי בבית הוא מבית תוצרת קוקלה. כל תכשיט הוא יצירת אומנות בסגנון אישי ומיוחד. קוקלה לא מפסיקה להפתיע כל פעם מחדש עם דברים מיוחדים ומרגשים. כל פעם שאנחנו נפגשים אני קונה עוד ועוד פריט – עגילים, שרשרת, צמיד. לא יכולה לעמוד בפיתוי וביופי של הדברים. הכול עשוי עם המון אהבה, השקעה ומחשבה. יש לי סטים שמתאימים לכל בגד שבארון ובנות בעבודה ובסביבה לא מפסיקות להחמיא. אני מרגישה תמיד מיוחדת ויפה עם כל תכשיט של קוקלה.
פולה